CORNELIUS POLSKA ZDOBYWA CERTYFIKAT ISO 9001

(01/09/17)

Cornelius Polska, niezależny europejski dystrybutor wysokiej jakości innowacyjnych surowców i składników dla branży kosmetycznej została doceniona za najlepsze praktyki w zarządzaniu jakością i monitorowaniu jakości w swojej działalności.

Cornelius Polska pomyślnie zdobyła certyfikat ISO 9001: 2015 System Zarządzania Jakością w nowej wersji. Przez spełnienie rygorystycznych kryteriów firma potwierdza, że jest w stanie nieustannie prowadzić skuteczny system zarządzania jakością i ciągle poprawiać swoje usługi i procesy wewnętrzne.

Dyrektor naczelny Cornelius Polska, Piotr Wasilewski, powiedział: - Jesteśmy bardzo dumni z pracy naszego zespołu w celu uzyskania certyfikatu ISO 9001. Oznacza to, że wysoka jakość nie jest tylko pustym pojęciem, lecz rzeczywistością. Nasze polityki i procedury są zrozumiałe, o czym świadczy sposób pracy naszego zespołu, w szczególności podczas interakcji z dostawcami.

- Ten certyfikat uznawany w skali międzynarodowej jest teraz prawdziwym dowodem zaangażowania firmy Cornelius Polska w zarządzanie jakością w najwyższym stopniu oraz w satysfakcję klientów. Akredytacja oznacza, że dostawcy mogą mieć większe zaufanie do firmy Cornelius Polska i polegać na świadczonych przez nią usługach.

Certyfikat ISO 9001: 2015 promuje rozwój nieustannej poprawy, satysfakcji klientów, przejrzystości i międzynarodowych najlepszych praktyk w całej organizacji.

Przedsiębiorstwo Cornelius Polska z siedzibą w Warszawie rozpoczęło działalność w 2007 r. Wchodzi ono w skład Cornelius Group PLC, wiodącego na rynku europejskim, niezależnego dystrybutora własnych i markowych specjalistycznych surowców i składników dla branż zdrowia i żywienia, oraz kosmetycznej i przemysłowej.