CORNELIUS POLSKA PO RAZ DRUGI z RZĘDU WYRÓŻNIONY DIAMENTEM FORBSA

(05/02/18)

Cornelius Polska , niezależny europejski dystrybutor i producent specjalistycznych dodatków chemicznych dla m.in. branży kosmetycznej, spożywczej i przemysłu, został po raz drugi z rzędu wymieniony wśród najszybciej rozwijających się firm w Polsce.

Cornelius Polska został zwycięzcą w rankingu Diamentów Forbesa 2018. Forbes Business Diamonds to coroczny ranking firm, które odniosły największy sukces w podnoszeniu ich wartości w ciągu ostatnich trzech lat.

Piotr Wasilewski, Dyrektor Zarządzający Cornelius Polska, powiedział: "Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni, że otrzymaliśmy ten prestiżowy tytuł. Otrzymują go firmy o najbardziej dynamicznym wzroście wartości, co jest dowodem ciężkiej pracy naszych pracowników, a także współpracy z naszymi partnerami. Możemy oficjalnie powiedzieć, że staliśmy się jednym z najlepszych przedsiębiorstw w Polsce. " 

Cornelius Polska znalazł się na 11. miejscu w rankingu warszawskim, awansując o dwa miejsca od 2017 r oraz na 47 w rankingu ogólnopolskim, w kategorii "mała firma" dla firm osiągających przychody od 5 do 50 milionów złotych.

Firma Cornelius Polska zatrudnia 20 pracowników i cieszy się długoletnią renomą dzięki oferowaniu wysokiej jakości innowacyjnych produktów dla szerokiego grona klientów w całej Polsce.

Darren Spiby, Dyrektor Generalny Cornelius Group, powiedział: "Cieszymy się, że nasz zespół z Polski został wyróżniony za wyjątkową wydajność, mamy bardzo solidny biznes w Polsce i kolejne ekscytujące plany rozwoju. Nagroda Forbes’a jest zaszczytem dla polskiego zespołu „