Cornelius- oferta surowców przemysłowych

Cornelius oferuje szeroki wybór innowacyjnych surowców dla przemysłu budowlanego, papierniczego i włókienniczego, do farb i lakierów, tworzyw sztucznych, środków klejących i uszczelniających oraz kompozytów.

Wstęp

Rozumiemy wymogi związane z koniecznością rozwoju i innowacji w zakresie produktów przemysłowych. Reprezentujemy szereg wiodących producentów i dostarczamy tylko produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne dostawy oraz pomoc techniczną.

Priorytetem firmy Cornelius jest satysfakcja klientów – potrafimy słuchać potrzeb i wyprzedzać oczekiwania. W tym celu zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów: sprzedawców z szeroką wiedzą techniczną, pracowników ds. obsługi klienta, zaopatrzenia i logistyki, którym naprawdę zależy na zadowoleniu naszych partnerów biznesowych. Rozumiemy, jak skomplikowanym procesem jest tworzenie nowych produktów. Dlatego właśnie stworzyliśmy Dział Techniczny, Prawny i Zapewnienia Jakości, który pomaga naszym klientom w pracy nad nowymi formulacjami oraz odpowiada za nadzór jakościowy nad wszystkimi elementami naszego łańcucha dostaw.

Dowiedz się więcej o firmie Cornelius >

Wiadomości

SURFEX 2016 Gdzie Chemia spotyka się z Barwnikami

SURFEX 2016 Gdzie Chemia spotyka się z Barwnikami

W maju 2016 firma Cornelius wzięła udział w targach SURFEX 2016, w Narodowym Centrum Wystawienniczym (NEC), w Birmingham, w Wielkiej Brytanii. SURFEX jest miejsce dla specjalistów z takich dziedzin jak: • Substancje chemiczne i surowce • Pigmenty • Żywice • Kleje i uszczelniacze • Powłoki ochronne • Aplikacja farb i przygotowanie powierzchni • Korozja i chemia budowlana • Aparatura kontrolno-pomiarowa • Zakład Produkcyjny Podsumowując to wydarzenie, Business Manager Neil Forbes powiedział:„Obecność Cornelius na SURFEX 2016 w Birmingham zakończył się wielkim sukcesem. Nasze stoisko wyglądało nowocześnie i stylowo, dzięki czemu przyciągnęło wielu klientów. Dziękuję całemu Zespołowi za profesjonalizm.”„Na naszym stoisku obecni byli również dostawcy: Elementis Specialties, Huntsman Pigments oraz Synthomer. Udo Schoenhoff z firmy Elementis Specialties zaprezentował nowości w modyfikatorach reologii oraz organicznych płynach tiksotropowych. Bob Foster z firmy Synthomer mó...

Dowiedz się więcej >

Aktualna oferta

  • Pigmenty, koloranty i barwniki

Zespół ds. obsługi klienta — skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc lub poradę... Tel.: +44 (0)1279 714 300 E-mail: biuro@corneliuspolska.pl Całodobowa infolinia Carechem (czynna 7 dni w tygodniu) — w razie wycieku chemicznego lub nagłej sytuacji... Tel.: +44 (0)1235 239 670 Śledź nas na Twitterze >
Subskrybuj Newsletter Cornelius Zdrowie i Żywność Surowce Kosmetyczne Marka Własna Cornelius+