Kariera w Cornelius

Dlaczego warto pracować dla firmy Cornelius?...

Kultura organizacyjna

W firmie Cornelius panuje rodzinna atmosfera oparta na zaufaniu. Zależy nam na tworzeniu stabilnych, trwałych oraz uczciwych relacji z naszymi Klientami, Partnerami, Pracownikami i Ich Rodzinami.

"Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces"
- Henry Ford

Kariera i rozwój Pracowników

Rynek i metody pracy wciąż podlegają przeobrażeniom. Z tego powodu musimy rozwijać nasze możliwości, aby zachować przewagę nad konkurencją. Zapewniając szanse rozwoju zawodowego, zachęcamy naszych pracowników do nabywania nowych umiejętności bez względu na etap Ich kariery.

Nowoczesne narzędzia pracy

Aby nadążyć za szybko zmieniającym się środowiskiem biznesowym i ciągłymi zmianami technologicznymi, firma Cornelius stworzyła zaawansowany oraz unikatowy dział informatyczny pozwalający utrzymać tempo pracy i nawiązywać współpracę z wieloma sektorami na różnych kontynentach.

Innowacja i rozwój

Reprezentujemy innowacyjnych Dostawców z całego świata, dzięki czemu możemy zaoferować swoim Odbiorcom szeroką gamę specjalistycznych produktów i w ten sposób wspomagać nasz wspólny rozwój. Firma Cornelius jest obecnie najbardziej aktywna w branży kosmetycznej, spożywczej oraz farmaceutycznej. Od początku 2012 r. działa też w szeroko pojętej branży przemysłowej.

Wymagane kwalifikacje

Cornelius to niezwykle zróżnicowana firma i z tego względu wymagamy od Pracowników szeregu umiejętności i kwalifikacji.

W razie pytań, prosimy o kontakt na adres: hr@corneliuspolska.pl

Jak do nas dołączyć?

Priorytetem firmy Cornelius jest zapewnienie pełnej satysfakcji wszystkich Klientów – potrafimy słuchać potrzeb i wyprzedzać oczekiwania. W tym celu zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów: sprzedawców oraz pracowników ds. Obsługi Klienta, zaopatrzenia oraz logistyki, z obszerną wiedzą techniczną, doświadczeniem w różnych branżach, znajomością języków obcych oraz międzynarodowego środowiska pracy.

Z radością powitamy wszystkie osoby zainteresowane współpracą z nami. Naszym Pracownikom oferujemy możliwość pogłębiania wiedzy, rozwoju umiejętności oraz dostęp do innowacyjnych rozwiązań. Jeśli chcesz dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu, prosimy o kontakt na adres: hr@corneliuspolska.pl i przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Zdrowie i Zywnosc Surowce Kosmetyczne Przemysl Marka Własna Cornelius+